Champagne Bauget - Jouette brut - Rosé

Champagne tradiční rodinné značky založené roku 1822, které je nyní řízeno 5-tou generací vinařů. Růžové champagne - první ročník toho vína se datuje do roku 1976.

Špičkové růžové víno vzniklé kombinací nejlepšího červeného vína z odrůdy Pinot Noir. Velmi ovocné, elegantní, svěží a "dámské" champagne temně růžové barvy. Vůně červeného bobulového ovoce, jahody a ovocné sladkosti.  V chuti jsou na druhou stranu patrné tóny malin a červeného rybízu. Celkově velmi komplexní a elegantní růžové Champagne nejvyšší úrovně. Kombinace odrůd: Chardonnay 55%, Pinot Noir 25%, Pinot Meunieur 20%.

Lahev pravého šampaňského doplňuje v dárkovém balení originální hedvábný šátek v designu korespondujícím s květinovými motivy etikety vína. Tak jako tradiční metody výroby šampaňského, je i tento hedvábný šátek výsledkem klasické rukodělné kusové výroby.  http://www.medoc-vino.cz/produkt/champagne-bauget-jouette-brut-rose/ 

 

Cremant d´Alsace Rosé - 100% Pinot Noir

Špičkový růžový cremant (sekt) z  Alsaska z odrůdy Pinot Noir.
 
Typ vína rosé z odůrdy Pinot Noir (krátká macerace). Šťavnaté ovocné, sytě růžové šumivé víno. Tóny jahod, malin, čerstvého ovoce.
 
Součástí dárkového balení je originální hedvábný šátek ručně vyrobený na motivy designu tohoto výborného alsaského cremantu. Každý jeden kus je tedy zároveň originálem !   http://www.medoc-vino.cz/produkt/cremant-d-alsace-rose-100-pinot-noir/
 
 
 
Champagne Bauget - Jouette brut - Carte blanche
 
Champagne tradiční rodinné značky získalo 85 bodů v Prague Wine Trophy, 85 bodů ve Grand testu Champagne ve Víno&Styl č. 85.

Brut - Carte blanche disponuje jasnou, zlatavě-slámovou barvou s krásným perlením. Aroma ovocné svěžesti (jablka, greppy) spolu s tóny žlutého ovoce (mirabelky) a náznakem očechovosti v pozadí. V chuti kulaté a plné, kombinující živost, nervozitu a sílu. Projevují se ovocné tóny z chutě, které nás postupně přivádějí až k medovým tónům v závěru doplněnému náznakem kandovaného ovoce. Stále však za přítomnosti svěžesti. Kombinace odrůd Chardonnay 60%, Pinot Noir 10%, Pinot Meunieur 30%. 

Lahev pravého šampaňského doplňuje v dárkovém balení originální hedvábná kravata v moderním designu s tóny jiskrných bublinek. Tak jako tradiční metody výroby šampaňského, je i tato hedvábná kravata výsledkem klasické rukodělné kusové výroby, kdy každý kus je originálem. Soška "Discobola" bohužel není součástí dárkového balení.  http://www.medoc-vino.cz/produkt/champagne-bauget-jouette-brut-carte-blanche-kravata/

 
http://www.medoc-vino.cz/kategorie/sumne-darky/

 

VíNovinky

Malbec World Day 2023

  Oslavte s námi 13. světový den Malbecu lahví argentinského vína ! Po celý duben SLEVA 20% !

PF 2021

PF 2021.jpg PF 2021

Malbec World Day 2020

  Oslavte s námi 10. světový den Malbecu lahví argentinského vína ! Po celý duben SLEVA 20% !

archív

Oblíbené produkty

FRESH-WAY.CZ s.r.o., Na hlinách 1786/16 ,  182 00 Praha 8 +420 284 689 845